Tu môžete napísať
svoj životopis ponuka práce

Neustále hľadáme nových spolupracovníkov. Jednoducho vyplňte formulár nižšie a dajte nám tak o sebe vedieť.

  (Údaje sa použijú iba na komunikačné účely)

  Informácie o pracovnom mieste

  Do svojho tímu hľadáme upratovača/čku na skrátený pracovný úväzok po prípade dohodu. Jednalo by sa o pravidelné upratovanie hotelov a ubytovacích zariadení, zdravotnícké zariadenia, firmy, spoločnosti a prevádzky, byty, domy a bytovky, samosprávy a verejný sektor, developerov a stavby v prešovskom kraji. Náplň práce zahŕňa utieranie prachu, zametanie, vysávanie, čistenie podláh, tepovanie, umývanie okien, vynášanie smetí, čistenie sanity a hygienických zariadení, čistenie kuchynských liniek, čistenie chodieb, schodísk, vstupných priestorov, výťahov, skladov a  ďalšie potrebné činnosti. ponuka práce

  Požiadavky na zamestnanca

  Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, sezónny brigádnik
  Osobnostné predpoklady a zručnosti: dôslednosť, precíznosť, poriadkumilovnosť, zodpovednosť, zdravotná spôsobilosť, vodičský preukaz pre osobný automobil vitaný.

  Informácie o našej spoločnosti

  Ivettgoldclean je upratovacia firma ktorá ponuka kompletné upratovacie služby pre domácnosti, firmy a verejný sektor. Ponúkame naše služby pre hotely a ubytovacie zariadenia, zdravotnícké zariadenia, firmy,spoločnosti a prevádzky, byty, domy a bytovky, samosprávy a verejný sektor, developerov a stavby pre celý Prešovský kraj. Upratujeme na pravidelnej alebo jednorazovovej báze.

  Telefón: 0902 447 838
  Email: ivettgoldclean@gmail.com
   Sídlo na Google mapách

  Pracovný čas:
  Po-Pia od 8:00-14:00hod., Sobota od 8:00-12:00hod.