Upratovacie služby

UPRATUJEME VŠETKO – DOMÁCNOSTI, FIRMY, VEREJNÝ SEKTOR

Klientov príjmame z okresov Poprad a Vysokých Tatier, okres Kežmarok, okres Stará Ľubovňa, okres Sabinov, okres Levoča, okres Bardejov a Prešov.

Samozrejmosťou je poskytovanie upratovacích služieb hlavne v centre cestovného ruchu a teda pokrývavame celé Vysoké Tatry od Veľkej Lomnice až po Štrbské pleso.

Prečítajte sa ako sa postupuje pri upratovaní počas Covid19 v PDF

Prečítajte si zo zaujímavosti ako sa postupuje pri upratovaní počas Covid19

Sprievodca odborným postupom rozšíreného čistenia a hygienického vyčistenia, ktorý sme vypracovali ako návod na kvalitné upratanie priestorov v mimoriadnej situáci.

Prečítajte si ako sa postupuje pri upratovaní počas Covid19 v PDF

Prečítajte sa ako sa postupuje pri upratovaní počas Covid19 v PDF

Upratovanie hotelov a ubytovacích zariadení

HOTELY, REZORTY, APARTMÁNY, PENZIÓNY, UBYTOVNE

Zabezpečujeme kompletné upratovanie všetkých priestorov spolu s vypraním všetkého prádla v našej práčovni a doplnením čistiacich prostriedkov v hoteloch, rezortoch, apartmánoch, penziónoch. Nebudete mať žiadne starosti s personálom (výber, fluktuácia, absencie a s tým spojená administratívna činnosť). Prijímame súkromné apartmány aj celé rezorty. Upratujeme napríklad Apartmány Enjoy alebo TatraGolf rezort.

Upratovanie zdravotníckych zariadení

UPRATOVANIE ZDRAVOTNÍCKYCH ZARIADENÍ, NEMOCNÍC, SÚKROMNÉ KLINIKY, LEKÁRNE, ZARIADENIA PRE SENIOROV

Celková dezinfekcia, použitie techniky, utieranie prachu, zametanie, vysávanie, čistenie podláh, umývanie okien, vynášanie smetí, čistenie dverí, čistenie a dezinfekcia sanity a hygienických zariadení, čistenie chodieb, schodísk, vstupných priestorov, výťahov a ďalšie potrebné činnosti. Upratujeme napríklad zubné ambulancie a lekáreň Benu v Kežmarku.

Upratovanie firiem, spoločností a prevádzok

KANCELÁRIE, ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, OBCHODNÉ PRIESTORY, REŠTAURÁCIE, PRIEMYSELNÉ A VÝROBNÉ HALY, FITNESS A WELLNESS CENTRÁ

Použitie techniky, utieranie prachu, zametanie, vysávanie, čistenie podláh, tepovanie,umývanie okien, vynášanie smetí, čistenie dverí, čistenie sanity a hygienických zariadení, čistenie kuchynských liniek, čistenie chodieb, schodísk, vstupných priestorov, výťahov, čistenie svietidiel, radiátorov, vypínačov, celková dezinfekcia a ďalšie potrebné činnosti. Upratujeme napríklad Barbershop v Poprade alebo reštauráciu v rezorte HotelAgro vo Veľkej Lomnici.

Upratovanie bytov, domov a bytoviek

BYTY, DOMY, APARTMÁNY, BYTOVKY, BYTOVÉ DOMY

Utieranie prachu, zametanie, vysávanie, čistenie podláh, tepovanie, umývanie okien, vynášanie smetí, čistenie dverí, čistenie sanity a hygienických zariadení, čistenie kuchynských liniek, čistenie chodieb, schodísk, vstupných priestorov, výťahov, skladov, umývanie zábradlia, hydrantov a  ďalšie potrebné činnosti. Staráme sa o poriadok v troch bytových domoch v Spišskej Belej.

Upratovanie samospráv a verejného sektora

OBECNÉ A MESTSKÉ ÚRADY, ŠKOLSKÉ A ŠPORTOVÉ ZARIADENIA, KULTÚRNE STREDISKÁ, MÚZEA

Celková dezinfekcia, utieranie prachu, zametanie, vysávanie, čistenie podláh, tepovanie, umývanie okien, vynášanie smetí, čistenie dverí, čistenie sanity a hygienických zariadení, čistenie kuchynských liniek, čistenie chodieb, schodísk, vstupných priestorov, výťahov, skladov, umývanie zábradlia, hydrantov a  ďalšie potrebné činnosti. Upratujeme napríklad múzeum a galériu v Starom Smokovci.

Upratovanie pre developerov a stavby

NOVOSTAVBY, REKONŠTRUKCIE, VÝROBNÉ HALY, PRIEMYSLENÉ OBJEKTY, RÔZNE STAVBY

Použitie techniky, zber a odpratanie hrubých nečistôt, odvoz odpadu, zber a preprava odpadov, odstraňovanie zvyškov po stavebných a maliarskych prácach, zametanie a priemyselné vysávanie podláh, ručné a strojové umývanie podláh, utieranie povrchov na vlhko, umývanie okien vo výškach, dverí, umývateľných stien a inventáru, čistenie sanity a hygienických zariadení, čistenie chodieb, schodísk, vstupných priestorov, výťahov a ďalšie potrebné činnosti. Upratujeme napríklad veľkú priemyselnú výrobňu Mubea pri Spišskej Belej.

Máme tým, upratujeme každý objekt, disponujeme vlastnou práčovňou, technikou a kvalitnými prostriedkami

Vymenované a zhrnuté upratovacie služby, ktoré ponúkame:

  • klasické zametanie, vysávanie, umývanie
  • tepovanie všetkých povrchov, strojové čistenie podláh, parné čistenie
  • umývanie a dezinfekcia
  • klasické umývanie okien aj vo výškach
  • dezinfekcia vzduchu ozónom
  • pickup servis, pranie, žehlenie, doplnenie hygienických prostriedkov
  • kompletné čistenie objektov po stavebných a rekonštrukčných prácach

Ozónom zlikvidujeme
aj Covid 19

Ozónový generátor alias ozonizér predstavuje prístroj, ktorý dezinfikuje priestory prostredníctvom „šokovej dezinfekcie ozónom“. Princípom je vyplnenie dezinfikovaného priestoru určitou koncentráciou ozónu, ktorá zlikviduje všetky vírusy, baktérie, pachy a Covid 19. Vydezinfikujeme domácnosťi, firmy, hotely, reštaurácie, autá, bazény, prostriedky verejnej hromadnej dopravy, priemyselné priestory.

Telefón: 0902 447 838
Email: ivettgoldclean@gmail.com

(klikni na šípky)

Ozónom zlikvidujeme
aj Covid 19

Ozónový generátor alias ozonizér predstavuje prístroj, ktorý dezinfikuje priestory prostredníctvom „šokovej dezinfekcie ozónom“. Princípom je vyplnenie dezinfikovaného priestoru určitou koncentráciou ozónu, ktorá zlikviduje všetky vírusy, baktérie, pachy a Covid 19. Vydezinfikujeme domácnosťi, firmy, hotely, reštaurácie, autá, bazény, prostriedky verejnej hromadnej dopravy, priemyselné priestory.

Telefón: 0902 447 838
Email: ivettgoldclean@gmail.com

ZADAJTE SI NEZÁVÄZNÝ DOPYT NA SLUŽBU

Zadať dopyt na
upratovaciu službu

Tu môžete zadať svoj nezáväzný dopyt na niektorú z našich služieb. Popíšte čo najpresnejšie o čo máte záujem a my Vás obratom kontaktujeme.

zadať nezáväzný dopyt »

Zadať dopyt

Máte otázky? Spýtajte sa

    (Údaje budú použité len za účelom komunikácie)